Hakkımızda

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Biz Kimiz ?

2019  yılından bu yana hizmet  veren iskenderun Gezi noktası’in 2012’lü yılların başında tüm Türkiye’de kurduğu turizm  temsilciliğinin tüm dallarını içine  alarak turizm alanında önemli bir yer etmişti. Halen bu dalda kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektörlideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak.

Müşteri Memnuniyeti

Biz iskenderun Gezi noktası olarak müşterilerimizin, herşeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Daha mükemmel hizmetler sunabilmek ve içinde yaşadığımız toplumla birlikte büyüyebilmek için ortak aklımızı çalıştırdık ve iskenderun Gezi noktası Müşteri Memnuniyeti Anayasası’nı oluşturduk.

Kusursuz Hizmet

iskenderun gezi noktası müşterilerinin, konforunu ve rahatlığını en ön planda tutarak hareket eder. Önceliğimiz her zaman müşterilerinizin mutluluğu ve memnuniyetedir

Güven

Daima müşterilerinin huzur ve güven içerisinde olmasını kendisine ilke edinmiştir. Müşterimizin rahatlığını ve huzurunu ön planda tutmak bizim için en önemli değerlerdin biridir

© Copyright 2019 Tüm Hakkı Saklıdır . Ceyran Travel Agency

Web Design ; V. Buğra BORAN